FORUM KURALLARI | Çalışma Grupları Forumları | Forum

Avatar

Üye olmak isteyebilirsiniz
guest

sp_LogInOut Oturum Aç sp_Registration Kayıt ol

Kayıt ol | Parolanızı mı kaybettiniz?
Gelişmiş Arama

— Forum Kapsamı —
— Match —

— Forum Seçenekleri —

Aramalar için kelime uzunluğu en az 4 karakter - aramalar için kelime uzunluğu en çok 84 karakter

sp_Feed Başlık RSS'i sp_TopicIcon
FORUM KURALLARI
3 Şubat 2015
11:52
Avatar
sitap
Yönetici
İleti Sayısı: 12
Üyelik Tarihi:
15 Temmuz 2014
sp_UserOfflineSmall Çevrimdışı
1. Forumda yazilan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı SİTAP hiçbir sorumluluk kabul etmez. Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

2. Foruma T.C. yasalarını, uluslararası kanun, anlaşma ve tüzüklerini çiğneyen, suçu ve suçluyu öven mesajlar gönderilemez Tehdit edici, küfürlü, müstehcen, kaba, nefret dolu ya da aşırı sayıda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak kesinlikle yasaktır.

3. Başkasına ait kişisel bilgiler yayınlamak yasaktır. (telefon numarası, e-posta adresi v.b.)

4. Üyeler; kamu ve ticari kuruluşları, markaları vb. hedef göstererek, karalama, iftira, küfür boyutuna vardırmadan toplumun bir bireyi olma sıfatıyla eleştiride bulunabilir. Bu kurala uymayan eleştiriler silinir.

5. Üyeler; başka kaynaklardan edindikleri ve forumda yayınladıkları her türlü makale, haber, teknik yazı, çeviri, vb. yazının sonunda, kaynak (Kitap adı ve yazarı ya da web sitesi adresi) belirtmek zorundadır.

6. Forumda dil, din, ırk ve siyaset hakkında tartışma yapmak kesinlikle yasaktır, forumu siyasi propaganda için kullananların üyelikleri iptal edilir.

7. Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazı yazmayınız. Konu başlıklarının konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. “Yardım”, “lütfen”, “acil”, “kişiye özel” gibi başlıklar derhal silinecektir.

8. Soru, doğru konu altında sorulmalı ve cevaplanmalıdır. Yanlış yerde bulunan yazılar, olması gereken konuya ayrı bir uyarıya gerek kalmaksızın taşınır ya da silinir.

9. Bu forumda bulunarak tüm forum kurallarını kabul etmiş sayılırsınız. Forum kuralları haber vermeksizin değiştirilebilir.

Forum Zaman Dilimi:Europe/Istanbul

En Çok Çevrimiçi:11

Şu Anda Çevrimiçi:
1 Misafir(ler)

Şu Anda Bu Sayfayı Görüntüleyenler:
1 Misafir(ler)

En Çok İleti Gönderen Üyeler:

minikkus: 2

zaferkirac: 2

ayberk: 1

mavikalem zeynep: 1

Üye İstatistikleri:

Guest Posters: 0

Members: 269

Moderators: 35

Admins: 3

Forum İstatistikleri:

Gruplar:1

Forumlar:1

Başlıklar:3

İletiler:11

En Yeni Üyeler:

Domnisa, otetz, Yagmuraykul, Auridorasom, Allenekam, SidneyGuess, kwekuaman, kubra, elifdere, Maricelasom

Moderatörler:Hayata Destek Derneği / Support To Life: 1, Turkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Dernegi: 0, MaviKalem: 0, TOCEVC: 0, KADAV: 0, SIM: 0, TPD: 0, cocuklayasam: 0, CISST: 0, mag vakfi: 3, CYDD: 0, Toplumsal Afet Platformu: 0, GBtider: 0, pdder: 0, arc: 0, Kimse Yok Mu: 0, AYM: 0, FOCA FORUM: 0, MASED: 0, pinar: 0, veysi: 0, BED: 0, Istanbul Politikalar Merkezi: 0, Kiron Open Higher Education: 0, MayaVakfi: 0, ins4nd3r: 0, masiva: 0, Nirengi: 0, Anasalsheikh: 0, Syrian_Forum: 0, Bousla: 0, Omran: 0, Fener: 0, omran_: 0, RUSAG: 0

Yöneticiler:sitap: 12, evren emek: 7, didem: 0