1K2N – Mülteci Destek Programı

SİTAP tarafından hazırlanan 1K2N  (Kim, Nerede, Ne Yapıyor) matrisi Suriyeli ve Iraklı sığınmacılara yönelik çalışan sivil toplum kuruluşlarının projeleri hakkında detaylı bilgiler içeriyor.

Harita üzerinde yer alan sivil toplum kuruluşlarının isimlerine tıkladığınızda açılan pencerelerden Suriyeli sığınmacılara yönelik gerçekleştirilen projeler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Matris aylık olarak güncellenmektedir.

1K2N Matrisini excel formatında bilgisayarınıza indirmek için lütfen tıklayınız.

Siz de kuruluşunuzun Suriyeli sığınmacılarla ilgili projelerini, üye girişi yaparak 1K2N – Suriyeli Mülteciler matrisine ekleyebilirsiniz.

EKLE
KURUM ÜLKE / ŞEHİR İLÇE / MAHALLE SEKTÖR ALT SEKTÖR AKTİVİTE HEDEF GRUP SAYISI PROJE SÜRESİ EK BİLGİ İRTİBAT
Bousla tıklayınız.
İnsan Kaynağını Geliştirme Vakfı tıklayınız.
Doğu Kardeşlik ve Barış Derneği / Orient) tıklayınız.
Muhsin İnsani Yardım Derneği tıklayınız.
Yeryüzü Doktorları Derneği tıklayınız.
Yuva Derneği tıklayınız.
Yuva Derneği tıklayınız.
Bousla Gaziantep, Şanlıurfa - Eğitim Mesleki Eğitim Mesleki eğitim kursları - 2017 - tıklayınız.
Fener İstanbul Esenyurt, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa Toplum Hizmetleri Kültürlerarası Aktiviteler, Rekreasyonel ve İnformal Eğitim Aktiviteleri Destekleyici aktiviteler - 2017 Akıl sağlığı desteği de bulunmaktadır. tıklayınız.
İnsan Kaynağını Geliştirme Vakfı İstanbul, Ankara, Eskişehir, Kütahya, Bilecik, Van, Ağrı - Toplum Hizmetleri Diğer Psiko-sosyal destek aktiviteleri - 2016 - 2017 Verilen hizmetlerin tümü ücretsizdir. tıklayınız.
Doğu Kardeşlik ve Barış Derneği / Orient) Hatay - Sağlık Sağlık Elemanı, Klinik Sağlık hizmeti 125000 2011 - ... Sağlık Bakanlığı izni bulunan klinikte günlük 600 hasta ücretsiz olarak tedavi edilmektedir. tıklayınız.
Muhsin İnsani Yardım Derneği Hatay Antakya Sağlık Klinik, Sağlık Elemanı Sağlık ocağı - - - tıklayınız.
Yeryüzü Doktorları Derneği İstanbul, İzmir, Diyarbakır, Batman Sultangazi, Konak, Fatih, Ezidi Kampı, Petrol Mahallesi Sağlık Klinik, Sağlık Elemanı Birinci Basamak Sağlık Hizmeti 115250 2015 -2016 - tıklayınız.
Yuva Derneği Konya - Koordinasyon - Hizmet haritalaması - 2 ay Önümüzdeki dönem başlayacak proje için hizmet altyapısı oluşturulmaktadır. tıklayınız.
Yuva Derneği İstanbul Avrupa Yakası, Ümraniye Koruma Diğer Topluluk temelli sağlık, psikososyal destek ve koruma hizmeti 1500 2 ay Ev ziyaretleri aracılığıyla yerinde hizmet projesi kapsamında gerçekleştirilmektedir. tıklayınız.
Yuva Derneği Gaziantep, Hatay Nizip, Kırıkhan Koordinasyon - Hizmet haritalaması - Belirsiz Süreli Suriyelilerin hizmetlere erişebileceği sivil ve kamu kurumları 6 ayda bir listelenmekte ve haritalanmaktadır. tıklayınız.
Yuva Derneği Gaziantep, Hatay Nizip, Kırıkhan Toplum Hizmetleri - Psiko-sosyal destek aktiviteleri 1100 12 ay İleri düzeydeki ihtiyaç sahipleri (terapötik ve/veya ilaçla müdahale gibi) ilgili insani yardım kurumları ya da hastanelere yönlendirilmektedir. tıklayınız.
Yuva Derneği Gaziantep, Hatay Nizip, Kırıkhan Koruma Vaka Takibi / Yönlendirme Bilgilendirme ve yönlendirme 9920 12 ay - tıklayınız.
Yuva Derneği Gaziantep Nizip Geçim Kaynağı Diğer 'Girişimcilik Eğitimleri' ve 'Girişimcilik Bireysel Destek Uygulaması' 200 Belirsiz Süreli - tıklayınız.
Yuva Derneği Hatay Kırıkhan Eğitim - Haftaiçi Akşam ve Haftasonu Eğitimi Projesi 1100 Belirsiz Süreli - tıklayınız.
Yuva Derneği Gaziantep Nizip Toplum Hizmetleri Toplum Merkezi, Kültürlerarası Aktiviteler, Rekreasyonel ve İnformal Eğitim Aktiviteleri Nizip Toplum Merkezi; Kültürlerarası Öğrenme Eğitimi/ Tematik Aktiviteleri, İletişim Becerileri Eğitimi/ Tematik Aktiviteleri, Öfke Yönetimi ve Problem Çözümü Eğitimi, Arabulucuk Eğitimi, Beceri ve Gelişim Kursları 3400 Belirsiz Süreli - tıklayınız.
Yuva Derneği Hatay Kırıkhan Eğitim Okul-dışı Çocuklar için Destekleyici Aktiviteler, Dil Kursları, Diğer Dil öğrenme becerisi kazandırma eğitimleri, Günlük Türkçe/ İngilizce / Arapça Geliştirme Programı, Dil Atölyeleri, Arapça okuma-yazma Eğitimleri(Suriyeli yetişkinlere yönelik), Bilgisayar Eğitimleri, Sınava Hazırlık Programları (TÖMER, ToEFL, YÖS), Okula Destek Eğitim Programı (telafi eğitim, bireysel ve grup dersleri aracılığıyla okula devamı sağlamak, öğrenme güçlükleri ile baş etme) 10000 Belirsiz Süreli - tıklayınız.
Yuva Derneği Hatay Kırıkhan Toplum Hizmetleri Toplum Merkezi, Rekreasyonel ve İnformal Eğitim , Kültürlerarası Aktiviteler, Kırıkhan Toplum Merkezi Kültürlerarası Öğrenme Eğitimi/ Tematik Aktiviteleri, İletişim Becerileri Eğitimi/ Tematik Aktiviteleri, Öfke Yönetimi ve Problem Çözümü Eğitimi, Arabulucuk Eğitimi 2000 Belirsiz Süreli - tıklayınız.
Yuva Derneği İstanbul - Eğitim Eğitmen Kapasitesi Güçlendirme Eğitmenleri Kapasitesini Güçlendirme Programı - Belirsiz Süreli - tıklayınız.
Yuva Derneği Gaziantep Nizip Eğitim Eğitim / Öğretim Malzemesi Beceri Geliştirme Merkezi kapsamında eğitim gören yetişkinlerin çocuklarını destekleme, çocuk işgücü olarak pazara girişlerini önleme amacıyla, eğitim destek kitlerinden ve okula destek eğitimlerinden oluşmaktadır. Tüm çocuk kitleri bireysel ihtiyaçlar gözetilerek, kişiye özel hazırlanmaktadır. 500 çocuk Belirsiz Süreli - tıklayınız.
Yuva Derneği Gaziantep Nizip Geçim Kaynağı Mesleki Eğitim Beceri Geliştirme Merkezi; Yereldeki açık iş alanları tespit edilerek yetişkin ve gençlerin mesleki eğitim programları ile vasıflı işgücüne dönüştürme ve iş fırsatları ile eşleştirme projesidir. - - - tıklayınız.
Yuva Derneği Gaziantep Nizip Toplum Hizmetleri Toplum Merkezi Dil öğrenme becerisi kazandırma eğitimleri, Günlük Türkçe/ İngilizce / Arapça Geliştirme Programı, Dil Atölyeleri, Arapça okuma-yazma Eğitimleri(Suriyeli yetişkinlere yönelik), bilgisayar Eğitimleri, Beceri Geliştirme Atölyeleri ve Tematik Atölye Çalışmaları, Sınava Hazırlık Programları (TÖMER, ToEFL, YÖS), Okula Destek Eğitim Programı (telafi eğitim, bireysel ve grup dersleri okula devamı sağlamak, öğrenme güçlükleri ile baş etme amacıyla tasarlanmıştır.) 10000 Belirsiz Süreli - tıklayınız.
Yuva Derneği Gaziantep, Hatay Nizip, Kırıkhan Geçim Kaynağı Emek Karşılığı İstihdam Projesi 250 6 ay İşçiler YUVA Derneği bünyesinde istihdam edilmekte Nizip ve Kırıkhan Belediyelerinde görevlendirilmektedir. tıklayınız.
HAYATA DESTEK DERNEĞİ Batman - Gıda Gıda / Gıda Paketi Gıda malzemeleri 1746 Kişi - - tıklayınız.
HAYATA DESTEK DERNEĞİ İstanbul Küçükçekmece Koruma Vaka Takibi / Yönlendirme Bilgilendirme ve yönlendirme 14000 Kişi 12 / 2015 - … - tıklayınız.
HAYATA DESTEK DERNEĞİ İstanbul Küçükçekmece Toplum Hizmetleri Toplum Merkezi, Kültürlerarası Aktiviteler, Rekreasyonel ve İnformal Eğitim Aktiviteleri, Kadın Güçlendirme Psiko-sosyal destek, farkındalık eğitimleri, beceri ve gelişim kursları, sanatsal aktiviteler / atölyeler, sosyal etkinlikler, etüd aktiviteleri, kadın kulüpleri 14000 Kişi 12 / 2015 - … - tıklayınız.
HAYATA DESTEK DERNEĞİ Diyarbakır - Koruma Vaka Takibi / Yönlendirme Bilgilendirme ve yönlendirme 4000 Kişi - - tıklayınız.
HAYATA DESTEK DERNEĞİ Diyarbakır - Gıda Gıda / Gıda Paketi Gıda malzemeleri 4000 Kişi - - tıklayınız.
HAYATA DESTEK DERNEĞİ Şanlıurfa Akçakale Gıda Dışı Malzemeler Hijyen Seti Hijyen malzemeleri 4500 Kişi - - tıklayınız.
HAYATA DESTEK DERNEĞİ Şanlıurfa Akçakale Gıda Gıda / Gıda Paketi Gıda malzemeleri 4500 Kişi - - tıklayınız.
HAYATA DESTEK DERNEĞİ Şanlıurfa Haliliye Koruma Vaka Takibi / Yönlendirme Bilgilendirme ve yönlendirme 7000 Kişi - - tıklayınız.
HAYATA DESTEK DERNEĞİ Şanlıurfa Haliliye Akıl Sağlığı / Psiko-sosyal Destek Psikolojik Danışmanlık Bireysel ve grup terapi 7000 Kişi - - tıklayınız.
HAYATA DESTEK DERNEĞİ Şanlıurfa Haliliye Toplum Hizmetleri Toplum Merkezi, Toplum Temelli Aktiviteler / Kültürlerarası Aktiviteler Psiko-sosyal destek, farkındalık eğitimleri, beceri ve gelişim kursları, sanatsal aktiviteler / atölyeler, sosyal etkinlikler 7000 Kişi - - tıklayınız.
HAYATA DESTEK DERNEĞİ Hatay İskenderun Gıda Dışı Malzemeler Hijyen Seti Hijyen malzemeleri 500 Kişi - - tıklayınız.
HAYATA DESTEK DERNEĞİ Hatay İskenderun Gıda Gıda / Gıda Paketi Gıda malzemeleri 500 Kişi - - tıklayınız.
HAYATA DESTEK DERNEĞİ Hatay Narlıca Koruma Vaka Takibi / Yönlendirme Bilgilendirme ve yönlendirme 5000 Kişi - - tıklayınız.
HAYATA DESTEK DERNEĞİ Hatay Narlıca Toplum Hizmetleri Toplum Merkezi, Kültürlerarası Aktiviteler, Rekreasyonel ve İnformal Eğitim Aktiviteleri Psiko-sosyal destek, farkındalık eğitimleri, beceri ve gelişim kursları, sanatsal aktiviteler / atölyeler, sosyal etkinlikler 5000 Kişi - - tıklayınız.
MÜLTECİLER VE SIĞINMACILAR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ İstanbul Sultanbeyli Toplum Hizmetleri Toplum Merkezi Planlanıyor. 25.000 Kişi 06.2016 - ... - tıklayınız.
MÜLTECİLER VE SIĞINMACILAR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ İstanbul Sultanbeyli Koruma Diğer Misafirhane, kadın konuk evleri ve sevgi evleri 85 Kişi - - tıklayınız.
MÜLTECİLER VE SIĞINMACILAR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ İstanbul Sultanbeyli Eğitim Dil Kursu Türkçe kursu 2.500 Kişi - Mülteciler Türkçe Eğitim Merkezi (MÜTEM) bünyesinde sertifikalı eğitimler verilmektedir. tıklayınız.
MÜLTECİLER VE SIĞINMACILAR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ İstanbul Sultanbeyli Sağlık Klinik, Tıbbi Eleman, İlaç / Medikal Malzeme Sağlık hizmeti ve medikal malzeme yardımı 20.000 Kişi - - tıklayınız.
MÜLTECİLER VE SIĞINMACILAR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ İstanbul Sultanbeyli Koordinasyon Koordinasyon Koordinasyon - - Mülteciler Koordinasyon Merkezi tıklayınız.
MÜLTECİLER VE SIĞINMACILAR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ İstanbul Sultanbeyli Vaka Takibi / Yönlendirme Yasal Danışmanlık Yönlendirme 3000 Aile - Tematik masalar aracılığıyla hizmet verilmektedir. tıklayınız.
HER YERDE SANAT DERNEĞİ Mardin Artuklu Toplum Hizmetleri Sanatsal aktiviteler, sosyal etkinlikler Müzik, resim ve sirk atölyeleri 100 Çocuk 4 Ay Suriyeli, Iraklı ve Mardinli çocuklara haftada 4 gün eğitim verilmektedir. tıklayınız.
GÖÇMEN DAYANIŞMA AĞI – ANKARA Ankara - Toplum Hizmetleri Beceri ve gelişim kursları, sanatsal aktiviteler, sosyal etkinlikler Atölyeler - - - tıklayınız.
GÖÇMEN DAYANIŞMA AĞI – ANKARA Ankara - Koruma Politikalar - Haklar - Kanunlar Savunuculuk - - - tıklayınız.
GÖÇMEN DAYANIŞMA AĞI – ANKARA Ankara - Vaka Takibi / Yönlendirme Yasal Danışmanlık Bilgilendirme ve yönlendirme - - - tıklayınız.
TARLABAŞI TOPLUMUNU DESTEKLEME DERNEĞİ İstanbul Beyoğlu Toplum Hizmetleri Rekreasyonel ve İnformal Eğitim Aktiviteleri Okuma - yazma ve Türkçe dersi 120 kişi 2 Yıl - tıklayınız.
TARLABAŞI TOPLUMUNU DESTEKLEME DERNEĞİ İstanbul Beyoğlu Vaka Takibi / Yönlendirme Yasal Danışmanlık Yönlendirme 20 kişi 2 Yıl - tıklayınız.
TARLABAŞI TOPLUMUNU DESTEKLEME DERNEĞİ İstanbul Beyoğlu Akıl Sağlığı / Psiko-sosyal Destek Psikolojik Danışmanlık Psikolojik Danışmanlık 20 Kişi 2 Yıl - tıklayınız.
EŞİT HAKLAR İÇİN İZLEME DERNEĞİ İstanbul Beyoğlu Koruma Kapasite Geliştirme Raporlama - - - tıklayınız.
MÜLTECİ DESTEK MERKEZİ Ankara Çankaya Koruma Politikalar - Haklar - Kanunlar Savunuculuk - 2014 - ... - tıklayınız.
MÜLTECİ DESTEK MERKEZİ İstanbul Beyoğlu Koruma Kapasite Geliştirme Farkındalık geliştirme 70 İşçi - - tıklayınız.
MÜLTECİ DESTEK MERKEZİ İstanbul Beyoğlu Gıda Dışı Malzemeler Giysi / Ayakkabı Giysi malzemeleri - 2016 - … - tıklayınız.
MÜLTECİ DESTEK MERKEZİ İstanbul Beyoğlu Toplum Hizmetleri Rekreasyonel ve İnformal Eğitim Aktiviteleri Dil kursu - 2015 - … - tıklayınız.
BAKIRKÖY BELEDİYESİ İstanbul Bakırköy Gıda Dışı Malzemeler Giysi / Ayakkabı Giysi malzemeleri - - - tıklayınız.
BAKIRKÖY BELEDİYESİ İstanbul Bakırköy Sağlık İlaç / Medikal Malzeme İlaç yardımı - - Yardım, Türkiyeli olmayanlar için Perşembe ve Cuma günlerinde gerçekleştirilmektedir. Arapça tercüman bulunmaktadır. tıklayınız.
SURİYE FİKİR DERNEĞİ İstanbul Bağcılar Sağlık İlaç / Medikal Malzeme İlaç yardımı - - Özel Bağcılar Tekden Hastanesi ve Özel Güneşli Kaş Tıp Merkezi ile işbirliği tıklayınız.
SURİYE FİKİR DERNEĞİ İstanbul Küçükçekmece, Arnavutköy, Sultangazi Eğitim Örgün Eğitim Örgün eğitim 200 Öğrenci / Küçükçekmece 2011 - tıklayınız.
NİL ORGANİZASYONU İstanbul Başakşehir Eğitim Eğitim / Öğrenim Malzemesi Kırtasiye malzemeleri - 2015 - … - tıklayınız.
NİL ORGANİZASYONU İstanbul Başakşehir Gıda Dışı Malzemeler Giysi / Ayakkabı, Kışlık Malzeme, Mutfak Eşyası, Elektronik Eşya Gıda dışı malzemeler - 2015 - … - tıklayınız.
NİL ORGANİZASYONU İstanbul Başakşehir Gıda Gıda / Gıda Paketi Gıda malzemeleri - 2015 - … - tıklayınız.
SURİYELİLERLE YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ İstanbul Başakşehir Gıda Dışı Malzemeler Mobilya, Mutfak Eşyası, Elektronik Eşya Gıda dışı malzemeler - 2014 - ... - tıklayınız.
SURİYELİLERLE YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ İstanbul Başakşehir Gıda Dışı Malzemeler Giysi / Ayakkabı Giysi malzemeleri 40 Aile / Günlük - - tıklayınız.
SURİYELİLERLE YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ İstanbul Başakşehir Gıda Gıda / Gıda Paketi Gıda malzemeleri - 2014 - … - tıklayınız.
GÖNÜLLÜ KARDEŞLİĞİ DERNEĞİ İstanbul Sultanbeyli Toplum Hizmetleri Diğer Sosyal aktiviteler - 2014 - ... Ücretsiz olarak düğün salonu hizmeti verilmektedir. tıklayınız.
GÖNÜLLÜ KARDEŞLİĞİ DERNEĞİ İstanbul Sultanbeyli Toplum Hizmetleri Rekreasyonel ve İnformal Eğitim Aktiviteleri Dil kursu - 2015 - … - tıklayınız.
GÖNÜLLÜ KARDEŞLİĞİ DERNEĞİ İstanbul Sultanbeyli Sağlık Klinik, Sağlık Elemanı Sağlık hizmeti - 2014 - … Kadın hastalıkları, çocuk, dahiliye muayeneleri de eklenecektir. tıklayınız.
GÖNÜLLÜ KARDEŞLİĞİ DERNEĞİ İstanbul Sultanbeyli Gıda Gıda / Gıda Paketi Gıda malzemeleri 40 Ton / Yıllık - - tıklayınız.
GÖNÜLLÜ KARDEŞLİĞİ DERNEĞİ İstanbul Sultanbeyli Gıda Dışı Malzemeler Kışlık Malzeme Battaniye yardımı 2000 Adet 2014 - ... - tıklayınız.
ULEMA ŞAM – ŞAM ALİMLERİ DERNEĞİ İstanbul - Eğitim Eğitim / Öğrenim Malzemesi Okul ve kırtasiye malzemeleri - - - tıklayınız.
ULEMA ŞAM – ŞAM ALİMLERİ DERNEĞİ İstanbul - Gıda Dışı Malzemeler Giysi / Ayakkabı, Mobilya, Mutfak Eşyası, Elektronik Eşya Gıda dışı malzemeler 600 Aile - - tıklayınız.
ULEMA ŞAM – ŞAM ALİMLERİ DERNEĞİ İstanbul - Gıda Gıda / Gıda Paketi Gıda malzemeleri 1400 Yetim ve 600 Aile - - tıklayınız.
ULEMA ŞAM – ŞAM ALİMLERİ DERNEĞİ İstanbul - Geçim Kaynağı Finansal Destek Nakit yardımı 1400 Yetim - - tıklayınız.
ZEYD BIN SABIT DERNEĞİ İstanbul Bağcılar Eğitim Örgün Eğitim Örgün Eğitim - - - tıklayınız.
ZEYD BIN SABIT DERNEĞİ İstanbul Ümraniye Eğitim Okul Dışındaki Çocukları Destekleme Aktiviteleri Hazırlık eğitimi 77 Öğrenci - 77 Öğrenci tıklayınız.
ZEYD BIN SABIT DERNEĞİ İstanbul Küçükçekmece Gıda Dışı Malzemeler Giysi / Ayakkabı Giysi yardımı 600 Kişi - Her yıl Ramazan ayında gerçekleştirilmektedir. tıklayınız.
ZEYD BIN SABIT DERNEĞİ İstanbul Küçükçekmece Gıda Gıda / Gıda Paketi Gıda malzemeleri 600 Kişi - Her yıl Ramazan ayında gerçekleştirilmektedir. tıklayınız.
ZEHRA ANA YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ İstanbul Küçükçekmece Gıda Dışı Malzemeler Giysi / Ayakkabı Giysi yardımı - - Giysiler, 1TL'ye satılmaktadır. tıklayınız.
ZEHRA ANA YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ İstanbul Küçükçekmece Koruma Vaka Takibi / Yönlendirme Bilgilendirme ve yönlendirme - - - tıklayınız.
ÜMİT IŞIĞI/ EMEL EL-MUSHRIK (Light of Hope) İstanbul Zeytinburnu Eğitim Örgün Eğitim, Eğitim / Öğretim Malzemesi 1. sınıf - 8. sınıf örgün eğitim, kırtasiye malzemeleri, psikolojik destek - - - tıklayınız.
ÜMİT IŞIĞI/ EMEL EL-MUSHRIK (Light of Hope) Kahramanmaraş - Toplum Hizmetleri - Planlanıyor. - - UNHCR tarafından fon sağlanmaktadır. tıklayınız.
ULUSLARARASI DOKTORLAR BİRLİĞİ (ALLIANCE OF INTERNATIONAL DOCTORS) Şanlıurfa Akçakale Sağlık - Sağlık hizmeti - - - tıklayınız.
ULUSLARARASI DOKTORLAR BİRLİĞİ (ALLIANCE OF INTERNATIONAL DOCTORS) Hatay Reyhanlı Sağlık Klinik, Sağlık Elemanı Sağlık hizmeti - Planlanıyor. Muntada Aid tarafından fon sağlanmaktadır. tıklayınız.
ULUSLARARASI DOKTORLAR BİRLİĞİ (ALLIANCE OF INTERNATIONAL DOCTORS) Suriye Şemmarin Kampı Akıl Sağlığı / Psiko-sosyal Destek Psikolojik Danışmanlık - 20 Kişi Devam Edecek Güvenlik sebebiyle durdurulmuştur. tıklayınız.
ULUSLARARASI DOKTORLAR BİRLİĞİ (ALLIANCE OF INTERNATIONAL DOCTORS) Bursa, Şanlıurfa - Sağlık Sağlık Elemanı Sağlık hizmeti - - Bağışçılar tarafından fon sağlanmaktadır. tıklayınız.
ULUSLARARASI DOKTORLAR BİRLİĞİ (ALLIANCE OF INTERNATIONAL DOCTORS) Hatay Reyhanlı Sağlık Sağlık Elemanı Sağlık hizmeti 350 Çocuk 2015 - … - tıklayınız.
ULUSLARARASI DOKTORLAR BİRLİĞİ (ALLIANCE OF INTERNATIONAL DOCTORS) Hatay, Suriye - Gıda Dışı Malzemeler Hijyen Seti Hijyen seti 2000 paket - Bağışçılar tarafından fon sağlanmaktadır. tıklayınız.
ULUSLARARASI DOKTORLAR BİRLİĞİ (ALLIANCE OF INTERNATIONAL DOCTORS) Hatay, Suriye - Sağlık İlaç / Medikal Malzeme İlaç yardımı 2000 paket - Bağışçılar tarafından fon sağlanmaktadır. tıklayınız.
ULUSLARARASI DOKTORLAR BİRLİĞİ (ALLIANCE OF INTERNATIONAL DOCTORS) Türkiye - Sağlık Klinik, Sağlık Elemanı Sağlık hizmeti - - Poliklinik hizmet süresi, durumun seyrine göre değişmektedir. tıklayınız.
ULUSLARARASI DOKTORLAR BİRLİĞİ (ALLIANCE OF INTERNATIONAL DOCTORS) İstanbul Fatih Akıl Sağlığı / Psiko-sosyal Destek Psikolojik Danışmanlık Bireysel terapi 60 Kişi 2014 - ... Muntada Aid tarafından fon sağlanmaktadır. tıklayınız.
ULUSLARARASI DOKTORLAR BİRLİĞİ (ALLIANCE OF INTERNATIONAL DOCTORS) İstanbul Fatih Toplum Hizmetleri Kadın / Genç Güçlendirme Psiko-sosyal destek, sanatsal aktiviteler / atölyeler, etüd aktiviteleri, beceri ve gelişim kursları, dil kursu 60 Kişi 2014 - ... Muntada Aid tarafından fon sağlanmaktadır. Kozmetik - bakım eğitimi de eklenecektir. tıklayınız.
TÜRK KIZILAYI Şanlıurfa - Toplum Hizmetleri Çocuk Dostu Alanlar Psiko-sosyal destek, beceri ve gelişim kursları, dil kursu - - - tıklayınız.
TÜRKİYE DİYANET VAKFI Ankara - Eğitim Örgün eğitim Örgün eğitim 145 yetim/öksüz/ihtiyaç sahibi öğrenci - Kamp Dışında Yaşayan Ve Geçici Koruma Altına Alınan Suriyeli Ailelerin Eğitim Projesi kapsamında gerçekleştirilmektedir. tıklayınız.
TÜRKİYE DİYANET VAKFI Türkiye - Gıda Gıda / Gıda Malzemesi Gıda malzemeleri - - - tıklayınız.
TÜRKİYE DİYANET VAKFI Türkiye - Gıda Dışı Malzemeler Temel İhtiyaç Malzemeleri Temel ihtiyaç malzemeleri - - - tıklayınız.
TÜRKİYE DİYANET VAKFI Ankara, Gaziantep, Kilis, Şanlıurfa - Eğitim Örgün eğitim Örgün eğitim 10,000 Öğrenci - Kamp Dışında Yaşayan Suriyeli Sığınmacı Ailelerin Eğitimi Projesi kapsamında gerçekleştirilmektedir. tıklayınız.
ŞAM-I ŞERİF DERNEĞİ Suriye - Sağlık İlaç / Medikal Malzeme İlaç yardımı, medikal malzeme yardımı - - - tıklayınız.
ŞAM-I ŞERİF DERNEĞİ İstanbul Fatih Eğitim Örgün eğitim Üniversite eğitimi 300 Öğrenci 2013 - … El - İmam Ouzai Üniversitesi tarafından fon sağlanmaktadır. Öğrenciler yıl sonunda Şeriat Üniversitesi sınavlarına girerek sınıflarını geçmektedir. tıklayınız.
ŞAM-I ŞERİF DERNEĞİ İstanbul - Eğitim Eğitim / Öğrenim Malzemesi Kırtasiye malzemeleri - - - tıklayınız.
SYRIAN SOCIETY FOR RELIEF and DEVELOPMENT Kilis Beşevler Toplum Hizmetleri Toplum Merkezi İngilizce kursu, Türkçe kursu - - - tıklayınız.
SURİYELİ DERNEKLER PLATFORMU İstanbul Fatih Koordinasyon Koordinasyon İletişim ağı - - - tıklayınız.
SURİYE NUR DERNEĞİ İstanbul - Gıda Dışı Malzemeler Giysi / Ayakkabı Giysi yardımı - - Kermes aracılığıyla dağıtılmaktadır. tıklayınız.
SURİYE NUR DERNEĞİ İstanbul Fatih Sağlık İlaç / Medikal Malzeme İlaç yardımı - - Bağışlarla fon sağlanmaktadır. tıklayınız.
SURİYE NUR DERNEĞİ İstanbul Esenyurt ve Fatih Sağlık Klinik, Sağlık Elemanı Sağlık hizmeti 600 Hasta / günlük - Merkezlerde; Fatih 15, Esenyurt 11 olmak üzere toplam 26 doktor çalışmaktadır. tıklayınız.
SURİYE NUR DERNEĞİ İstanbul Esenyurt ve Fatih Toplum Hizmetleri Rekreasyonel ve İnformal Eğitim Aktiviteleri Türkçe kursu 150 Öğrenci - - tıklayınız.
SURİYE NUR DERNEĞİ Suriye - Eğitim Örgün Eğitim, Dil Kursu Örgün eğitim, Türkçe kursu, İngilizce kursu 16000 Öğrenci - Suriye sınırları içerisinde 17 okul bulunmaktadır. tıklayınız.
SURİYE NUR DERNEĞİ Batman - Eğitim Örgün Eğitim Arapça örgün eğitim 600 Öğrenci - Okulda 27 öğretmen çalışmaktadır. Öğrencilere ücretsiz eğitim verilmektedir. tıklayınız.
SURİYE NUR DERNEĞİ İstanbul Fatih Eğitim Örgün Eğitim Arapça örgün eğitim 240 Öğrenci - Okulda 17 öğretmen çalışmaktadır. Öğrencilere ücretsiz eğitim verilmektedir. tıklayınız.
SURİYE BİRLİK ve YARDIMLAŞMA DERNEĞİ Suriye - Sağlık İlaç / Medikal Malzeme İlaç yardımı - - - tıklayınız.
SURİYE BİRLİK ve YARDIMLAŞMA DERNEĞİ Kilis - Eğitim Örgün Eğitim, Dil Kursu 1.sınıf - 8. sınıf örgün eğitim, Türkçe kursu 400 Öğrenci - Okulda 22 öğretmen çalışmaktadır. tıklayınız.
SURİYE BİRLİK ve YARDIMLAŞMA DERNEĞİ Kilis - Sağlık Klinik Sağlık hizmeti - - - tıklayınız.
SOSYAL KÜLTÜREL YAŞAMI GELİŞTİRME DERNEĞİ (SKYGD) İstanbul Esenler Toplum Hizmetleri Çocuk Dostu Alanlar Sanatsal aktiviteler / atölyeler 60 çocuk - - tıklayınız.
SMALL PROJECT lSTANBUL İstanbul Fatih Eğitim Dil Kursu, Diğer Öğrenim bursu, Türkçe kursu - - - tıklayınız.
SIĞINMACILAR ve GÖÇMENLERLE DAYANIŞMA DERNEĞİ 23 İl - Koruma Diğer Tercüman desteği - - BMMYK ve Göç İdaresi tarafından geliştirilen Suriyelilerin parmak izi sistemi ile kayıt edilmesi projesi kapsamında yürütülmektedir. tıklayınız.
SIĞINMACILAR ve GÖÇMENLERLE DAYANIŞMA DERNEĞİ Ankara, İstanbul, Gaziantep - Sağlık Beslenme, Sağlık Elemanı Sağlık hizmeti, destekleyici gıda yardımı - - - tıklayınız.
SIĞINMACILAR ve GÖÇMENLERLE DAYANIŞMA DERNEĞİ Ankara, İstanbul, Gaziantep - Koruma Vaka Takibi / Yönlendirme Bilgilendirme ve yönlendirme - 08/2014 - … - tıklayınız.
SIĞINMACILAR ve GÖÇMENLERLE DAYANIŞMA DERNEĞİ Gaziantep, İstanbul, İzmir, Sakarya, Adana - Koruma Vaka Takibi / Yönlendirme Bilgilendirme ve yönlendirme - 01/2014 - … - tıklayınız.
SIĞINMACILAR ve GÖÇMENLERLE DAYANIŞMA DERNEĞİ Gaziantep, İstanbul, İzmir, Sakarya, Adana - Toplum Hizmetleri Toplum Merkezi Psiko-sosyal destek, beceri ve gelişim kursları, sanatsal aktiviteler / atölyeler, etüd aktiviteleri, dil kursu, sosyal aktiviteler, akıl sağlığı danışmanlık - 01/2014 - … - tıklayınız.
SHAM İNSANİ YARDIM DERNEĞİ Türkiye - Koruma Vaka Takibi / Yönlendirme Bilgilendirme ve yönlendirme - - - tıklayınız.
SHAM İNSANİ YARDIM DERNEĞİ Adana - Koruma Diğer Yetimhane - - - tıklayınız.
SADAKATAŞI DERNEĞİ Şanlıurfa - Gıda Gıda / Gıda Paketi Ekmek dağıtımı 15000/Günlük - - tıklayınız.
RİDA ULUSLARARASI YETİM ve MUHTAÇLARA YARDIM DERNEĞİ Konya - Gıda Gıda / Gıda Paketi Gıda malzemeleri - - - tıklayınız.
RİDA ULUSLARARASI YETİM ve MUHTAÇLARA YARDIM DERNEĞİ Konya - Gıda Dışı Malzemeler Giysi / Ayakkabı, Mobilya, Mutfak Eşyası Ayni yardım - - - tıklayınız.
RİDA ULUSLARARASI YETİM ve MUHTAÇLARA YARDIM DERNEĞİ Hatay İskenderun Gıda Dışı Malzemeler Giysi / Ayakkabı Giyecek - - - tıklayınız.
RİDA ULUSLARARASI YETİM ve MUHTAÇLARA YARDIM DERNEĞİ Hatay İskenderun Eğitim Eğitim / Öğrenim Malzemesi Kırtasiye malzemeleri - - - tıklayınız.
PROJECT LIFT İstanbul Sultanbeyli Akıl Sağlığı / Psiko-sosyal Destek Kapasite Geliştirme Psiko-sosyal terapi, değerlendirme - - - tıklayınız.
OUM THAIRA – REBELLION – REVOLUTIONARY MOTHERS Kilis Altinuzum Mah. Toplum Hizmetleri Toplum Merkezi Psiko-sosyal destek, beceri ve gelişim kursları, etüd aktiviteleri - - - tıklayınız.
Orta Doğu Kalkınma Ağı / Middle East Development Network (MDN) Türkiye, Arap Dünyası - Koordinasyon Koordinasyon Koordinasyon - - - tıklayınız.
MERCY CORPS Gaziantep Şahinbey Toplum Hizmetleri Toplum Merkezi Psiko-sosyal destek, farkındalık eğitimleri, dil kursu - - - tıklayınız.
MAZLUMDER İstanbul Fatih Koruma Vaka Takibi / Yönlendirme, Yasal Danışmanlık Yasal kaynaklar, bilgilendirme ve yönlendirme - - - tıklayınız.
MAVİ KALEM SOSYAL YARDIMLAŞMA ve DAYANIŞMA DERNEĞİ İstanbul Fener, Balat Koruma Vaka Takibi / Yönlendirme Toplumla kaynaşma ve kamu kurumları ile ilişkilerde destek - 2014 - … - tıklayınız.
MAVİ KALEM SOSYAL YARDIMLAŞMA ve DAYANIŞMA DERNEĞİ İstanbul Fener, Balat Toplum Hizmetleri Rekreasyonel ve İnformal Eğitim Aktiviteleri Türkçe kursu 10 kadın ve 15 çocuk 2014 - ... - tıklayınız.
MAAN DERNEĞİ İstanbul Fatih Sağlık İlaç / Medikal Malzeme İlaç yardımı - - Merkez bünyesinde bulunan eczane, bağışlar aracılığıyla ilaç toplanmaktadır. Hastalara ücretsiz dağıtılmaktadır. tıklayınız.
MAAN DERNEĞİ İstanbul Fatih Sağlık Klinik, Sağlık Elemanı Sağlık hizmeti 600 kişi / günlük - Merkez bünyesinde 27 doktor ve 30 diğer çalışan bulunmaktadır. Muayene ücreti 15 - 25TL arasındadır. tıklayınız.
KÜÇÜKÇEKMECE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI İstanbul Küçükçekmece Gıda Dışı Malzemeler Elektronik Malzemeler Beyaz eşya yardımı - - - tıklayınız.
KÜÇÜKÇEKMECE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI İstanbul Küçükçekmece Geçim Kaynağı Finansal Destek Nakit yardımı - - - tıklayınız.
KİMSE YOK MU DAYANIŞMA ve YARDIMLAŞMA DERNEĞİ İstanbul - Gıda Dışı Malzemeler Giyecek / Ayakkabı Giyecek ve ayakkabı - - Gıda Bankacılığı kapsamındadır. tıklayınız.
KİMSE YOK MU DAYANIŞMA ve YARDIMLAŞMA DERNEĞİ İstanbul - Gıda Gıda Gıda malzemeleri - - Gıda Bankacılığı kapsamındadır. tıklayınız.
KİMSE YOK MU DAYANIŞMA ve YARDIMLAŞMA DERNEĞİ İstanbul - Eğitim Eğitim / Öğrenim Malzemesi Okul ve kırtasiye malzemeleri - - - tıklayınız.
KİMSE YOK MU DAYANIŞMA ve YARDIMLAŞMA DERNEĞİ Kilis - Gıda Sıcak Yemek Sıcak yemek dağıtımı 4000 Kişi - Günde 3 kez tıklayınız.
ULUSLARARASI MAVİ HİLAL İNSANİ YARDIM VE KALKINMA VAKFI Şanlıurfa Eyyübiye Akıl Sağlığı / Psiko-sosyal Destek Psikolojik Danışmanlık Birey ve grup terapisi - - - tıklayınız.
KİMSE YOK MU DAYANIŞMA ve YARDIMLAŞMA DERNEĞİ Kilis - Su, Sanitasyon ve Hijyen Tuvalet, Duş Duş alanı ve tuvalet - - 15 adet duş bulunmaktadır. tıklayınız.
KADER Hatay Antakya Koruma Vaka Takibi / Yönlendirme Bilgilendirme ve yönlendirme - - Jesuit Catholic Services tarafından fon sağlanmaktadır. tıklayınız.
KADER Hatay Antakya Toplum Hizmetleri Toplum Merkezi Psiko-sosyal destek, farkındalık eğitimleri, beceri ve gelişim kursları, sanatsal aktiviteler / atölyeler, etüd aktiviteleri, sosyal etkinlikler - - Jesuit Catholic Services tarafından fon sağlanmaktadır. tıklayınız.
İYİLİK YARDIMLAŞMA ve DAYANIŞMA DERNEĞİ (İYİLİKDER) Suriye ve Türkiye - Gıda Gıda / Gıda Paketi Gıda malzemeleri 7 - 8 Tır / Aylık - 7 - 8 Tır / Aylık tıklayınız.
İNSANİ MÜDAFA ve KARDEŞLİK DERNEĞİ (İMKANDER) Türkiye - Gıda Gıda / Gıda Paketi Gıda malzemeleri 1500 Aile - Her yıl Ramazan ayı ve Kurban Bayramı'nda gerçekleştirilmektedir. tıklayınız.
İNSANİ MÜDAFA ve KARDEŞLİK DERNEĞİ (İMKANDER) İstanbul ve Gaziantep Fatih, Başakşehir Koruma Politikalar - Haklar - Kanunlar Savunuculuk - - - tıklayınız.
İNSANİ MÜDAFA ve KARDEŞLİK DERNEĞİ (İMKANDER) Suriye ve Türkiye - Sağlık İlaç / Medikal Malzeme İlaç yardımı - - - tıklayınız.
İNSANİ MÜDAFA ve KARDEŞLİK DERNEĞİ (İMKANDER) Türkiye - Akıl Sağlığı / Psiko-sosyal Destek Psikolojik Danışmanlık Birey ve grup terapisi - - - tıklayınız.
İNSANİ MÜDAFA ve KARDEŞLİK DERNEĞİ (İMKANDER) Türkiye - Sağlık Klinik, Tıbbi Eleman, İlaç / Medikal Malzeme Sağlık hizmeti, medikal malzeme yardımı - - - tıklayınız.
İNSANİ MÜDAFA ve KARDEŞLİK DERNEĞİ (İMKANDER) İstanbul Başakşehir Eğitim Eğitim Örgün eğitim - 2010 - … - tıklayınız.
İNSANİ MÜDAFA ve KARDEŞLİK DERNEĞİ (İMKANDER) İstanbul ve Gaziantep Fatih, Başakşehir Geçim Kaynağı Finansal Destek Nakit yardımı - - - tıklayınız.
İNSANİ MÜDAFA ve KARDEŞLİK DERNEĞİ (İMKANDER) İstanbul ve Gaziantep Fatih, Başakşehir Gıda Gıda / Gıda Paketi Gıda malzemeleri 1500 Aile Devam Ediyor. - tıklayınız.
İNSANİ MÜDAFA ve KARDEŞLİK DERNEĞİ (İMKANDER) İstanbul ve Gaziantep Fatih, Başakşehir Gıda Dışı Malzemeler Kıyafet / Ayakkabı, Diğer Barınma ve giysi malzemeleri 1500 Aile - - tıklayınız.
İNSAN KAYNAĞINI GELİŞTİRME VAKFI İstanbul Esenler Koruma Vaka Takibi / Yönlendirme, Yasal Danışmanlık Bilgilendirme ve yönlendirme - - Toplum merkezi beş katlı bina ve 50 kişilik bekleme salonu ile hizmet vermektedir. tıklayınız.
İNSAN KAYNAĞINI GELİŞTİRME VAKFI İstanbul Esenler Toplum Hizmetleri Toplum Merkezi, Genç/Kadın Güçlendirmesi Psiko-sosyal destek, sanatsal aktiviteler / atölyeler, sosyal etkinlikler - - Toplum merkezi beş katlı bina ve 50 kişilik bekleme salonu ile hizmet vermektedir. tıklayınız.
İMAM BUHARİ İLMİ ARAŞTIRMALAR ve HİZMET VAKFI Suriye - Gıda Gıda / Gıda Paketi Gıda malzemeleri 12- 13 tır - Proje, İHH'nın un kampanyası kapsamında gerçekleştirilmektedir. tıklayınız.
İLİM İRŞAD DERNEĞİ İstanbul Küçükçekmece Gıda Dışı Malzemeler Giysi Giysi malzemeleri - - - tıklayınız.
İLİM İRŞAD DERNEĞİ İstanbul Küçükçekmece Gıda Gıda / Gıda Paketi Gıda malzemeleri - - - tıklayınız.
İNSAN KAYNAĞINI GELİŞTİRME VAKFI İstanbul Esenler Gıda Dışı Malzemeler Giysi Kışlık giysi - - - tıklayınız.
ISHRAQAT DERNEĞİ/ SURİYELİ HANIMLAR DERNEĞİ Gaziantep - Toplum Hizmetleri Rekreasyonel ve İnformal Eğitim Aktiviteleri Beceri ve gelişim kursları - - - tıklayınız.
ISHRAQAT DERNEĞİ/ SURİYELİ HANIMLAR DERNEĞİ İstanbul Fatih Akıl Sağlığı / Psiko-sosyal Destek Psikolojik Danışmanlık Birey ve grup terapisi - - Proje kapsamında 3 psikolog ve 1 psikiyatrist çalışmaktadır. tıklayınız.
ISHRAQAT DERNEĞİ/ SURİYELİ HANIMLAR DERNEĞİ İstanbul Fatih Eğitim Dil Kursu Türkçe kursu, İngilizce kursu ve TOEFL kursu - - Dil eğitimlerinin sertifikası Halk Eğitim tarafından verilmektedir. tıklayınız.
ISHRAQAT DERNEĞİ/ SURİYELİ HANIMLAR DERNEĞİ İstanbul Fatih Toplum Hizmetleri Kültürlerarası Aktiviteler, Kadın / Genç Güçlendirme Farkındalık eğitimleri, beceri ve gelişim kursları, sanatsal aktiviteler / atölyeler, sosyal etkinlikler - - - tıklayınız.
INTERNATIONAL RESCUE COMMITTEE Hatay Reyhanlı Eğitim Dil Kursu Arapça kursu, İngilizce kursu, Türkçe Kursu, TOEFL kursu, YÖS Kursu - - - tıklayınız.
INTERNATIONAL RESCUE COMMITTEE Hatay Reyhanlı Toplum Hizmetleri Toplum Merkezi Farkındalık eğitimleri, beceri ve gelişim kursları, sanatsal aktiviteler / atölyeler, sosyal etkinlikler - - - tıklayınız.
ULUSLARARASI ORTADOĞU BARIŞ ARAŞTIRMALARI MERKEZİ Şanlıurfa Suruç Gıda Dışı Malzemeler Kışlık Malzemeler Kışlık eşya - - - tıklayınız.
ULUSLARARASI ORTADOĞU BARIŞ ARAŞTIRMALARI MERKEZİ Şanlıurfa Suruç Toplum Hizmetleri Toplum Merkezi, Kültürlerarası Aktiviteler Beceri ve gelişim kursları, sanatsal aktiviteler, sosyal etkinlikler - - - tıklayınız.
INTERNATIONAL MEDICAL CORPS (IMC) Şanlıurfa El Hashemia Toplum Hizmetleri Toplum Merkezi Psiko-sosyal destek, sanatsal aktiviteler / atölyeler - - - tıklayınız.
ULUSLARARASI MAVİ HİLAL İNSANİ YARDIM VE KALKINMA VAKFI Şanlıurfa - Toplum Hizmetleri Çocuk Dostu Alanlar Psiko-sosyal destek - - UNHCR tarafından fon sağlanmaktadır. tıklayınız.
ULUSLARARASI MAVİ HİLAL İNSANİ YARDIM VE KALKINMA VAKFI Kilis Musalla Park Toplum Hizmetleri Çocuk Dostu Alanlar Psiko - sosyal destek - - - tıklayınız.
ULUSLARARASI MAVİ HİLAL İNSANİ YARDIM VE KALKINMA VAKFI Şanlıurfa Eyyübiye Akıl Sağlığı / Psiko-sosyal Destek Psikolojik Danışmanlık Birey ve grup terapisi - - - tıklayınız.
ULUSLARARASI MAVİ HİLAL İNSANİ YARDIM VE KALKINMA VAKFI Şanlıurfa Eyyübiye Koruma Vaka Takibi / Yönlendirme Bilgilendirme ve yönlendirme - - - tıklayınız.
ULUSLARARASI MAVİ HİLAL İNSANİ YARDIM VE KALKINMA VAKFI Şanlıurfa Eyyübiye Toplum Hizmetleri Genç/Kadın Güçlendirmesi, Toplum Merkezi, Kültürlerarası Aktiviteler Farkındalık eğitimleri, psiko-sosyal destek, kadın kulüpleri, çocuk gelişim eğitimleri, dil kursu - - - tıklayınız.
ULUSLARARASI MAVİ HİLAL İNSANİ YARDIM VE KALKINMA VAKFI Şanlıurfa - Koruma Vaka Takibi / Yönlendirme Bilgilendirme ve yönlendirme - - DRC tarafından fon sağlanmaktadır. tıklayınız.
ULUSLARARASI MAVİ HİLAL İNSANİ YARDIM VE KALKINMA VAKFI Şanlıurfa - Akıl Sağlığı / Psiko-sosyal Destek Psikolojik Danışmanlık Birey ve grup terapisi, kronik yorgunluk sendromu tedavisi - - DRC tarafından fon sağlanmaktadır. tıklayınız.
ULUSLARARASI MAVİ HİLAL İNSANİ YARDIM VE KALKINMA VAKFI Şanlıurfa - Toplum Hizmetleri, Eğitim, Psiko-sosyal Destek, Koruma Toplum Merkezi, Rekreasyonel ve İnformal Eğitim Aktiviteleri Psiko-sosyal destek, farkındalık eğitimleri, beceri ve gelişim kursları, sanat aktiviteler / atölyeler, etüd aktiviteleri, sosyal etkinlikler, dil kursu - - DRC tarafından fon sağlanmaktadır. tıklayınız.
ULUSLARARASI MAVİ HİLAL İNSANİ YARDIM VE KALKINMA VAKFI Gaziantep - Toplum Hizmetleri Toplum Merkezi, Rekreasyonel ve İnformal Eğitim Aktiviteleri, Kültürlerarası Aktiviteler Psiko-sosyal destek, etüd aktiviteleri - - UNHCR tarafından fon sağlanmaktadır. tıklayınız.
ULUSLARARASI MAVİ HİLAL İNSANİ YARDIM VE KALKINMA VAKFI Kilis Canpolat Mah. Akıl Sağlığı / Psiko-sosyal Destek Psikolojik Danışmanlık Birey ve grup terapisi - - - tıklayınız.
ULUSLARARASI MAVİ HİLAL İNSANİ YARDIM VE KALKINMA VAKFI Kilis Canpolat Mah. Toplum Hizmetleri Toplum Merkezi, Kültürlerarası Aktiviteler, Rekreasyonel ve İnformal Eğitim Aktiviteleri Psiko-sosyal destek, beceri ve gelişim kursları, sanatsal aktiviteler / atölyeler, etüd aktiviteleri, dil kursu, sosyal aktiviteleri, spor etkinlikleri, çocuk koruma eğitimleri - - - tıklayınız.
HAZAR GRUBU EĞİTİM KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ İstanbul Üsküdar Toplum Hizmetleri Rekreasyonel ve İnformal Eğitim Aktiviteleri Dil kursu 15 Kişi 10/2015 - 06/2016 Her yıl eğitim - öğretim döneminde gerçekleştirilmektedir. tıklayınız.
GÖÇ EDENLER SOSYAL YARDIMLAŞMA ve KÜLTÜR DERNEĞİ İstanbul - Koordinasyon - Dayanışma ağı - - - tıklayınız.
ESENYURT BELEDİYESİ SURİYELİLER BÜROSU İstanbul Esenyurt Gıda Dışı Malzemeler Bebek Malzemeleri Bez ve mama - - Fon durumuna göre değişmektedir. tıklayınız.
ESENYURT BELEDİYESİ SURİYELİLER BÜROSU İstanbul Esenyurt Gıda Dışı Malzemeler Kışlık Malzeme, Kömür Kömür ve battaniye - - Her yıl kış aylarında gerçekleştirilmektedir. tıklayınız.
ESENYURT BELEDİYESİ SURİYELİLER BÜROSU İstanbul Esenyurt Gıda Gıda Gıda malzemeleri - - Her yıl ramazan aylarında gerçekleştirilmektedir. tıklayınız.
DANISH REFUGEE COUNCIL (DRC) Hatay Akevler Mah. Akıl Sağlığı / Psiko-sosyal Destek Psikolojik Danışmanlık Bireysel ve grup terapi - - - tıklayınız.
DANISH REFUGEE COUNCIL (DRC) Hatay Akevler Mah. Toplum Hizmetleri Toplum Merkezi, Kültürlerarası Aktiviteler, Rekreasyonel ve İnformal Eğitim Aktiviteleri Beceri ve gelişim kursları, sanatsal aktiviteler, sosyal etkinlikler, etüd aktiviteleri, dil kursu - - - tıklayınız.
DANISH REFUGEE COUNCIL (DRC) Hatay Altınözü Koruma Vaka Takibi / Yönlendirme Bilgilendirme ve yönlendirme - - - tıklayınız.
DANISH REFUGEE COUNCIL (DRC) Hatay Altınözü Akıl Sağlığı / Psiko-sosyal Destek Psikolojik Danışmanlık Bireysel ve grup terapi - - - tıklayınız.
DANISH REFUGEE COUNCIL (DRC) Hatay Altınözü Toplum Hizmetleri Toplum Merkezi, Rekreasyonel ve İnformal Eğitim Aktiviteleri, Kültürlerarası Aktiviteler Farkındalık eğitimleri, sanatsal aktiviteler/atölyeler, etüd aktiviteleri, sosyal etkinlikler, dil kursu - - - tıklayınız.
CARITAS Hatay Kırıkhan Toplum Hizmetleri Çocuk Dostu Alanlar Psiko-sosyal destek - - - tıklayınız.
BEYOĞLU BELEDİYESİ SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ SOSYAL MARKET VAKFI İstanbul Beyoğlu Gıda Dışı Malzemeler Giyecek / Ayakkabı ve Hijyen Seti Giyecek ve hijyen malzemeleri 203 Aile - Gıda Bankacılığı kapsamındadır. tıklayınız.
BEYOĞLU BELEDİYESİ SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ SOSYAL MARKET VAKFI İstanbul Beyoğlu Gıda Gıda Gıda malzemeleri 203 Aile - Gıda Bankacılığı kapsamındadır. tıklayınız.
AD-DAR TOPLUM MERKEZİ İstanbul Beyoğlu Koruma Yasal Danışmanlık Yönlendirme - - - tıklayınız.
AD-DAR TOPLUM MERKEZİ İstanbul Beyoğlu Toplum Hizmetleri Toplum Merkezi Beceri ve gelişim kursları, sanatsal aktiviteler, sosyal etkinlikler, etüd aktiviteleri, dil kursu - - - tıklayınız.